Тостер T800ORA

69 ден

Sold By: WelStore

Автоматско исклучување

Функција загревање

Функција за одмрзнување

Број на степени на загревање: 6

Автоматско исфрлање

High-lift исфрлање на лебчето

Двострано потпекување

Подгревање на леб

Голема

Вклучување со притискање на копче

Ниво на запеченост

Бела

Копче за исфрлање на тостот

Осветлени копчиња за подобар преглед и едноставно управување

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Ладни страни

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Црна/Бела

Голема

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 30 × 20 × 17 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 34,2 × 24 × 21 cm

Нето тежина на апаратот: 1,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 2 kg

Приклучна моќ: 800 W

Код: 673821

EAN Код: 3838782129629 / 3838782129643

Clear

Compare
SKU: N/A Category: Tag:
Report Abuse

Additional information

Weight N/A
color

Black, White

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu