Тостер T1100CLI

69 ден

Sold By: WelStore

In stock

Функција загревање

Функција за одмрзнување

Број на степени на загревање: 6

Автоматско исфрлање

Двострано потпекување

On/Off Копче

Термостат

Ниво на запеченост

Контрола на потпекување

Копче за исфрлање на тостот

Осветлени копчиња за подобар преглед и едноставно управување

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Беж

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 29,5 × 22,2 × 18 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 30,2 × 23,4 × 19,2 cm

Нето тежина на апаратот: 1,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,9 kg

Приклучна моќ: 1.100 W

Код: 732749

EAN Код: 3838782079832

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 1.9 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu