Тостер SM701GCB

23 ден27 ден (-15%)

Sold By: WelStore

In stock

Алуминиум

Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати

Ребраста плоча за печење

Фиксна грил плоча

Конвенционален грејач

Складирање во вертикална позиција

Затворена положба

Индикатор за температура

Едноставно печење

Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Рачка за носење

Сигурносно затварање

Ладни рачки

Моќност на грејачот: 700 W

Куќиште: Лакирана површина

Ширина на зоната за печење: 20 cm

Длабочина на зоната за печење: 10 cm

Должина на приклучен кабел: 0,7 m

Димензии (ШxВxД): 22,8 × 9,5 × 22,7 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 25,9 × 11,8 × 25,7 cm

Нето тежина на апаратот: 1,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,4 kg

Приклучна моќ: 700 W

Код: 730993

EAN Код: 3838782125102

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 1.4 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu