Соковник JC805EII

73 ден

Sold By: WelStore

In stock

Моќност на моторот (max): 800 W

Не’рѓосувачки челик

Филтер од фина мрежа

Можност да се стави цело овошје

Лесно чистење

Автоматско исфрлање на пулпа

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Регулација на брзината

Број на брзини за лесно ракување: 2

Капак за заштита од прашина

Четка за лесно чистење

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Волумен на садот за пулпа: 1,5 l

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Инокс

Моќност на моторот (max): 800 W

XL отвор за дозирање

Димензии (ШxВxД): 29 × 39,8 × 21 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 31 × 41 × 22,5 cm

Нето тежина на апаратот: 3,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 4,5 kg

Приклучна моќ: 800 W

Код: 730000

EAN Код: 3838942074820

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 4.5 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu