Сецко S500GW

37 ден

Sold By: WelStore

In stock

Моќност на моторот (max): 500 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Рачка на садот

Материјал на ножот: Нерѓосувачки челик SUS 301

Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Додатоци за дополнителна употреба на апаратот : Сечило за ефикасно сецкање, Високо ефективан маталка

Стаклен сад за мешање кој дозволува целосна контрола врз процесот

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Гумени ногарки за стабилност

Двојно сечило

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Димензии (ШxВxД): 10,2 × 16,5 × 10,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 10,6 × 19 × 10,6 cm

Нето тежина на апаратот: 1,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg

Приклучна моќ: 500 W

Код: 663556

EAN Код: 3838782058905

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 1.7 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu