сет од 97 парчиња

167 ден

Sold By: WelStore

In stock

Код: THPTCS70971
97 парчиња Алатка за поставување на градите
Граден дел:
Целокупна големина: 520 * 218 * 243мм
Дебелина на кабинетот: 0,8мм
Дебелина на фиоката: 0,6 мм
Со 1 парчиња 506 * 215 * 63мм горна Површина
Со 2 парчиња 449 * 196 * 54мм фиока со алати:
горниот дел вклучува:
Клуч на клучеви од 1 парчиња: 1/2 ”
18Pcs 1/2 “DR Socket: 10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-23-24-27-30-32mm
1Д парчиња 1/2 “Универзален спој
Лента за продолжување од 1 парчиња: 1/2 “Др. X 125мм
1Pcs 1/2 “* Лизгачки линиски лента од 250мм
Приклучок на свеќичката од 2 парчиња: 1/2 “Др 16мм и 21мм
Клуч на клуч од 1 парче: 1/4 ”
13Pcs 1/4 “сокет 4-4,5-5-5,5-6-7-8-9-10-11-12-13-14
1 ЕЕЗ 1/4 “Универзален спој
Лента за продолжување од 1 парчиња: 1/4 “Др. X 100мм
Рачка на вртење 1 парчиња: 1/4 “x150mm
Носител на парчиња одвртувачи на шрафцигер од 1 парчиња
Битови на 20Pcs: Hex: 3-4-5-6mm Star: T10-T15-T20-T30 SL: 3-4-5-6mm, PH0-PH1-PH2-PH3, PZ0-PZ1-PZ2-PZ3.
9Pcs клуч за клучеви со хексадецимален клуч: 1,5-2-2.5-3-4-5-6-8-10

Фиока 1
Вклучени:
Шрафцигер 7Pcs: SL3 * 75, SL5.5 * 100, SL6.5 * 100, SL8 * 150, PH0 * 75, PH1 * 100, PH2 * 150
11Pcs Комбиниран распон: 6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-17

Фиока 2
Вклучени:
Клешти за пумпа за вода 1Pcs 10 ”
Клешти за комбинација од 1 парчиња 6 ”
1 парчиња 6 “Клешти со долг нос
1Pcs 6 “Дијагонални клешти за сечење
Нови ножеви 1 парчиња
1Pcs 10 “Нагодлив клуч
Механичка лента од челик 1Pcs 3Mx16mm
Спакувано во кутија блистер + картонска кутија

Compare
Category: Tag:
Report Abuse

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu