СЕДИШТЕ BETTER LINEN MONI

118 ден

Sold By: Baby Boss

In stock

СЕДИШТЕ BETTER LINEN MONI

Compare
Category:
Report Abuse

СЕДИШТЕ BETTER LINEN MONI
– Погодно за деца од 0 – 25 кг тежина;
– Опремено со удобна навлака и дополнително перниче кое може лесно да се отстрани;
– Безбедносни појаси со 5 точки на отпор и 4 висински подесувања на појасите;
– 4 позиции на спуштање на лежиштето;
– Дополнителен систем за странична заштита.

Seller Information

  • Store Name: Baby Boss
  • Seller: Baby Boss
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu