СЕДИШТЕ ARES GREEN MONI

69 ден

Sold By: Baby Boss

In stock

СЕДИШТЕ ARES GREEN MONI

Compare
Category:
Report Abuse

СЕДИШТЕ ARES GREEN MONI
Столчето е погодно за деца од 9-36кг.
Се монтира во насока на движењето на колата.
Содржи дополнителна мека подлога која лесно се вади.
5 точки на поврзување со каиш, поставување во три позиции.
Делот кај главата може да се регулира во 3 степени.
Кога се користи за 3-та група, наслонот може да се одстрани и да се користи само делот за седење.
3.40кг
47.5*43*65см
100*43*65см

Seller Information

  • Store Name: Baby Boss
  • Seller: Baby Boss
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu