Самостоен ладилник R6191DW

462 ден

Sold By: WelStore

In stock

5 Години гаранција

Технички карактеристики
Енергетска класа: A+

Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

Врата: Метална врата

Боја: Бела боја

Боја на апаратот: Бела

Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата

Рачка со зглоб

Прилагодливи ногарки: 2

Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк 60 cm

Климатска класа: SN, N, ST, T

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 370 / 368 l

Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 370 / 368 l

Механичко управување

CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста

CrispZone фиока за зеленчук

IonAir со DynamiCooling

Сад за јајца/лед: 1 x 7

ЛЕД осветлување на кровот

7 стаклени полици

Држач за шишиња

Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња со држач, Сад за шишиња без држач

Полици на вратата на ладилникот: 3 SimpleSlide полици прилагодливи по висина, 1 горна полица прилагодлива по висина

FreshZone фиока

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,40 kWh

Бучност: 38 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 191 × 75 cm

Нето тежина на апаратот: 58 kg

Бруто тежина на апаратот: 61 kg

Приклучна моќ: 60 W

Осигурувач: 10 A

Код: 549983

EAN Код: 3838942113253

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 61 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu