Самостоен ладилник ORB153BК

718 ден

Sold By: WelStore

In stock

5 Години гаранција

Технички карактеристики
Енергетска класа: А+++

Димензии (ШxВxД): 60 × 154 × 66,9 cm

Врата: Пластична

Боја: Светло плава сјајна

Отвoрање на врата: Десно отворање на вратата

Прилагодливи ногарки: 2

Климатска класа: SN, N, ST, T

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 260 / 254 l

Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 235 / 229 l

Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 25 / 25 l

Капацитет на замрзнување: 2 kg/24h

Издржливост при прекин на електрична енергија: 17 h

Механичко управување

CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста

IonAir со DynamiCooling

Внатрешно ЛЕД осветлување

4 стаклени полици

Држач за шишиња

Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња со држач

Полици на вратата на ладилникот: 3 SimpleSlide полици прилагодливи по висина, 1 горна полица прилагодлива по висина

Број на полици за сирење и путер: 1 MultiBox сад за путер и сирење

FreshZone фиока

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,34 kWh

Бучност: 40 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 60 × 154 × 66,9 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 160 × 77 cm

Нето тежина на апаратот: 57,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 61 kg

Приклучна моќ: 80 W

Осигурувач: 10 A

Код: 519307

EAN Код: 3838942084744

Compare Report Abuse

Main Menu