Рачен блендер HBC807QB

66 ден

Sold By: WelStore

In stock

Моќност на моторот (max): 800 W

DC мотор за економична употреба и долготрајност

Лесно чистење

Вклучување со притискање на копче

Регулација на брзината

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Бела

Прицврстување со навртување

Едноставна употреба

Пригоден за подготовка на каши

Додаток блендер: Сецко со сад, Додаток за сецкање, Сад за миксање, Постоље, Додаток за миксање

Капацитет на садот за мешање и месење: 0,5 l

Капацитет на садот за сечкање: 0,5 l

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Сад за мерење со капак, погоден за складирање храна

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Ефикасно четиристрано сечило

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Црна

Должина на приклучен кабел: 1,3 m

Димензии (ШxВxД): 5,4 × 39,7 × 6,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 32,6 × 18 × 28,6 cm

Нето тежина на апаратот: 0,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,8 kg

Приклучна моќ: 800 W

Код: 735657

EAN Код: 3838782393914

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 1.8 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu