Рачен блендер HBC806QW

61 ден

Sold By: WelStore

In stock

Моќност на моторот (max): 800 W

DC мотор за економична употреба и долготрајност

Лесно чистење

Вклучување со притискање на копче

Регулација на брзината

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Прицврстување со навртување

Едноставна употреба

Пригоден за подготовка на каши

Додаток блендер: Сецко со сад, Додаток за сецкање, Сад за миксање, Постоље, Додаток за миксање

Капацитет на садот за мешање и месење: 0,5 l

Капацитет на садот за сечкање: 0,5 l

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Сад за мерење со капак, погоден за складирање храна

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Ефикасно четиристрано сечило

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1,3 m

Димензии (ШxВxД): 5,4 × 39,7 × 6,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 32,6 × 18 × 28,6 cm

Нето тежина на апаратот: 0,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,8 kg

Приклучна моќ: 800 W

Код: 735656

EAN Код: 3838782393105

Compare Report Abuse

Main Menu