Рачен блендер HB600ORA

40 ден

Sold By: WelStore

Моќност на моторот (max): 600 W

DC мотор за економична употреба и долготрајност

Тивка работа (SilentPower)

Гумена рачка за цврст фат

Лесно чистење

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Едноставна употреба

Пригоден за подготовка на каши

Ефикасно четиристрано сечило

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Боја: Црна/Бела

Должина на приклучен кабел: 1,4 m

Димензии (ШxВxД): 5,5 × 40 × 5,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 16 × 25,8 × 8 cm

Нето тежина на апаратот: 0,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,3 kg

Приклучна моќ: 600 W

Код: 673820

EAN Код: 3838782129605

Clear

Compare
SKU: N/A Category: Tag:
Report Abuse

Additional information

Weight N/A
color

Black, White

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu