Прскалка на притисок

12 ден

Sold By: WelStore

In stock

Код: THSPP3051
5L
Безбедносен вентил
Практичн каиш за носење
Притисок : 2,5BAR
Флексибилно црево од 1,2 м
Не’рѓосувачки леќи и пластична млазница
Вклучување / исклучување на активирањето со заклучување на активирањето
Прилагодлива магла за моделирање на распрскувач на проток
Спакувано со кутија во боја

Compare Report Abuse

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu