Правосмукалка VC2321GPRRCY

160 ден

Sold By: WelStore

In stock

G FORCE PLUS

Максимална моќност на моторот: 2.300 W

Моќ на всисување: 470 W

Пластичен сад или вреќичка

За суво чистење

Број на додатоци: 3

XpandZone четка

Проток на воздух: 42 L/s

Волумен на вреќичката: 3 l

Тип на цевка: Телескопска

Дијаметар на цевката: 35 mm

Должина на телескопската цевка: 90 cm

Материјал на цевката: Алуминиум

Двојна ХЕПА филтрација

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Управување на допир (TouchControl)

SoftStart тивко палење на моторот

Индикатор за полна вреќичка

Индикатор за празнење на садот за прашина

Број на текстилни вреќички: 1

Додатоци: 3

Заштита на куќиштето (Active Bumper)

Гумена рачка

Намотување на кабелот

Голем досег (кабел, црево и цевка): 10 m

Исправено или хоризонтално

Додаток за оставање на цевката

Број на тркала: 3

Гумирани тркалца

Гумирани тркалца

Заштита од прегревање

Боја: Боја Црвена

Должина на приклучен кабел: 8,0 m

Бучност: 79 dB(A)re1pW

Максимална моќност на моторот: 2.300 W

G FORCE

Димензии (ШxВxД): 43,3 × 27,7 × 31 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 57,5 × 32,5 × 32,5 cm

Нето тежина на апаратот: 5,8 kg

Бруто тежина на апаратот: 9,6 kg

Приклучна моќ: 2.000 W

Код: 678636

EAN Код: 3838782071263

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 10 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu