Правосмукалка VC2303SPRCY

128 ден

Sold By: WelStore

In stock

SUPRA POWER

Максимална моќност на моторот: 2.300 W

Моќ на всисување: 400 W

Пластичен сад

За суво чистење

Број на додатоци: 3

Турбо четка

Универзална четка

Проток на воздух: 40 L/s

Волумен на садот за прашина: 1,7 l

Тип на цевка: Телескопска

Дијаметар на цевката: 35 mm

Должина на телескопската цевка: 92 cm

Материјал на цевката: Алуминиум

Двојна ХЕПА филтрација

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување

SoftStart тивко палење на моторот

Индикатор за празнење на садот за прашина

Додатоци: 3

Намотување на кабелот

Голем досег (кабел, црево и цевка): 9 m

Исправено или хоризонтално

Додаток за оставање на цевката

Број на тркала: 3

Бучност: 84 dB(A)re1pW

Максимална моќност на моторот: 2.300 W

Димензии (ШxВxД): 42 × 28 × 29,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 53,5 × 31,5 × 37 cm

Нето тежина на апаратот: 7,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 8,4 kg

Приклучна моќ: 2.000 W

Код: 736481

EAN Код: 3838782431876

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 8.4 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu