Правосмукалка VC1901GACRCY

90 ден

Sold By: WelStore

In stock

G.FORCEAIR COMPACT

Пластичен сад

За суво чистење

Број на додатоци: 2

Универзална четка

Волумен на садот за прашина: 2,2 l

Тип на цевка: Телескопска

Дијаметар на цевката: 32 mm

Материјал на цевката: Хромирана

Двојна ХЕПА филтрација

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување

SoftStart тивко палење на моторот

Додатоци: 2

Намотување на кабелот

Голем досег (кабел, црево и цевка): 7 m

Исправено или хоризонтално

Додаток за оставање на цевката

Број на тркала: 3

Гумирани тркалца

Гумирани тркалца

Заштита од прегревање

Боја: Боја Црвена

Потрошувачка на енергија kWh/год.: 56,7 kWh

Должина на приклучен кабел: 7,0 m

Бучност: 84 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 26,6 × 36,7 × 30,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 46 × 30,5 × 35 cm

Нето тежина на апаратот: 5,8 kg

Бруто тежина на апаратот: 6,8 kg

Приклучна моќ: 1.900 W

Код: 731891

EAN Код: 3838782151705

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 7 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu