Правосмукалка VC1411CXW

57 ден

Sold By: WelStore

In stock

COMPACT XS

Максимална моќност на моторот: 1.400 W

Моќ на всисување: 275 W

Со вреќичка

За суво чистење

Број на додатоци: 1

Универзална четка

Проток на воздух: 29,9 L/s

Волумен на вреќичката: 2 l

Тип на цевка: Лесна за составување

Дијаметар на цевката: 32 mm

Должина на телескопската цевка: 88 cm

Материјал на цевката: Пластика

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување

SoftStart тивко палење на моторот

Индикатор за полна вреќичка

Хартиени вреќи за прашина: 1

Број на текстилни вреќички: 1

Додатоци: 1

Намотување на кабелот

Голем досег (кабел, црево и цевка): 15 m

Исправено или хоризонтално

Додаток за оставање на цевката

Број на тркала: 3

Гумирани тркалца

Гумирани тркалца

Боја: Бела

Должина на приклучен кабел: 5,0 m

Бучност: 82 dB(A)re1pW

Максимална моќност на моторот: 1.400 W

Димензии (ШxВxД): 35 × 21,5 × 26 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 48 × 26 × 28,5 cm

Нето тежина на апаратот: 3,3 kg

Бруто тежина на апаратот: 5,5 kg

Приклучна моќ: 1.200 W

Код: 728221

EAN Код: 3838782029271

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 5 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu