Пегла на пареа SIH 1800BT

30 ден

Sold By: WelStore

In stock

Моќност на грејачот: 1.800 W

Perfect Glide површина за пеглање

Систем против создавање на бигор

Вертикално пеглање за осетливи алишта

Можност за суво пеглање

Аналогно

Постојана пареа: 17 g/min

Ударна пареа: 40 g/min

Функција прскање

Долевање на вода во текот на пеглањето

Практичен, широк отвор со капак

Сад за дозирање вода

Гумени ногарки за стабилност

Волумен на резервоарот за вода: 0,20 l

Должина на приклучен кабел: 2,5 m

Димензии (ШxВxД): 27 × 14 × 10,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 27,2 × 14,2 × 10,7 cm

Нето тежина на апаратот: 0,8 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,3 kg

Приклучна моќ: 1.800 W

Код: 443177

EAN Код: 3838942983412

Compare Report Abuse

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu