Овлажнувач на воздух H50W

98 ден

Sold By: WelStore

In stock

Подобрена влажност во просторијата

Подобрен квалитет на воздухот

Капацитет на резервоарот: 5 l

Ultra sonic технологија

Антибактериски филтер

Пареа: Ладна пареа

Модерен дизајн

Мерач на влажноста во просторијата

Контрола на влажност: 40-70

Логично управување (Smart control)

Прегледен ЛЕД дисплеј

Бела

Гумени ногарки за стабилност

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Површина: 20 m²

Куќиште: Пластично

Бучност: 38 dB(A)re1pW

Должина на приклучен кабел: 1,5 m

Димензии (ШxВxД): 17 × 38,7 × 17 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 22,5 × 42,7 × 21,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1,6 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,1 kg

Приклучна моќ: 26 W

Код: 737865

EAN Код: 3838782471056

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 2.1 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu