Миксер ME510W

1,850 ден

Sold By: WelStore

In stock

Моќност на моторот (max): 425 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Лесно чистење

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 4

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Копче за вадење на додатоците

Маталки од не’рѓосувачки челик

Додатоци : Високо ефикасни маталки за мешање и месење, Иновативни маталки за тесто

Простор за сместување на кабелот

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1,1 m

Димензии (ШxВxД): 18,5 × 13,5 × 9 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 21,7 × 17 × 9,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1,1 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,3 kg

Приклучна моќ: 435 W

Код: 503955

EAN Код: 3838942054686

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 1.3 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu