Миксер со сад за матење и месење M450WS

71 ден

Sold By: WelStore

In stock

Моќност на моторот (max): 450 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Лесно чистење

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 5

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Копче за вадење на додатоците

Маталки од не’рѓосувачки челик

Додатоци : Високо ефикасни маталки за мешање и месење, Иновативни маталки за тесто

Долготраен пластичен сад за мешање

Капацитет на садот за мешање и месење: 2 l

Гумени ногарки за стабилност

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1,5 m

Димензии (ШxВxД): 31,5 × 27,7 × 28,7 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 31 × 22,8 × 25,4 cm

Нето тежина на апаратот: 3,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 4,4 kg

Приклучна моќ: 400 W

Код: 663552

EAN Код: 3838782058868

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 4.4 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu