Микробранова Печка MO4250CLI

137 ден

Sold By: WelStore

In stock

Боја: Слонова коска

Лакирана

Врата: Стакло

Материјал на челната плоча: Стакло

Начин на отварање на вратата: Рачка

Отвoрање на врата: Лево

Волумен: 20 l

SuperSize површина за печење

Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5

Максимална моќност на микробрановата: 700 W

Број на инфра греjачи: 1

Јачина на инфра грејачот (грил): 800 W

Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)

Механичко управување

Начин на управување: Копче

Часовен опсег (min): 30 min

Начини на загревање:
Скара
Микробранова печка
Број на комбинирани опции на загревање: 3

Број на програми со грил: 1

Комбинирано греење: Микробранови + грил

Временско

Сигурносен прекинувач

Ротирачка решетка за скара

Начин на загревање: Кварцно

Димензии (ШxВxД): 45,5 × 28,9 × 36,1 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 52,5 × 33 × 41 cm

Нето тежина на апаратот: 12,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 14 kg

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W

Приклучна моќ: 1.080 W

Осигурувач: 10 A

Код: 434738

EAN Код: 3838942953835

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 14 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu