Микробранова Печка BM300X

206 ден

Sold By: WelStore

In stock

Боја: Инокс

Рерна од не’рѓосувачки челик

Врата: Стакло

Материјал на челната плоча: Инокс

Начин на отварање на вратата: Копче

Отвoрање на врата: Лево

Волумен: 20 l

Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5

Максимална моќност на микробрановата: 800 W

Број на инфра греjачи: 1

Јачина на инфра грејачот (грил): 1.000 W

Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)

Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија

Електронско управување

Начин на управување: Копче, Копче

Дисплеј за прикажување на времето

Паметно управување

Логичен избор

Можност за исклучување на екранот

Звучен сигнал: Без можност за исклучување

Часовен опсег (min): 95 min

Начини на загревање:
Скара
Микробранова печка
Број на комбинирани опции на загревање: 2

Број на програми со грил: 1

Комбинирано греење: Микробранови + грил

Брзо и автоматско одмрзнување (За време и тежина)

AquaClean функција

Автоматско мени

Број на меморирани програми: 15

Заклучување за заштита од деца

Сигурносен прекинувач

Ротирачка стаклена чинија

Димензија на ротирачката чинија: 24,5 cm

Решетка за скара

Начин на загревање: Кварцно

Димензии (ШxВxД): 59,5 × 38,8 × 32,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 65 × 44,9 × 40,4 cm

Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 56-56,8 × 38-38 × 34,5 cm

Нето тежина на апаратот: 15 kg

Бруто тежина на апаратот: 17,4 kg

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W

Приклучна моќ: 1.250 W

Осигурувач: 10 A

Код: 468885

EAN Код: 3838942833939

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 17 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu