Микробранова Печка BM251S7XG

374 ден

Sold By: WelStore

In stock

Боја: Црна

Рерна од не’рѓосувачки челик

Врата: Стакло

Материјал на челната плоча: Стакло

Начин на отварање на вратата: Копче

Отвoрање на врата: Лево

Волумен: 25 l

Нивоа на моќност на микробрановата печка: 9

Максимална моќност на микробрановата: 900 W

Број на инфра греjачи: 1

Јачина на инфра грејачот (грил): 1.100 W

Јачина на топлиот воздух: 2.500 W

Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)

Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија

Електронско управување

Начин на управување: Команди на допир

Дисплеј за прикажување на времето

Звучен сигнал: Можност за исклучување (Off option)

Часовен опсег (min): 95 min

Начини на загревање:
Скара
Конвекција – топол воздух
Микробранови
Број на комбинирани опции на загревање: 3

Број на програми микробранови+топол воздух: 3

Број на програми со грил: 4

Комбинирано греење: Микробранови + Грил + Топол воздух

Брзо и автоматско одмрзнување (За време и тежина)

Автоматско мени

Број на меморирани програми: 10

Заклучување за заштита од деца

Сигурносен прекинувач

Ротирачка стаклена чинија

Димензија на ротирачката чинија: 31,5 cm

Декоративна рамка

Ротирачка решетка за скара

Начин на загревање: Кварцно

Димензии (ШxВxД): 59,5 × 38,8 × 45 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 65,5 × 53,3 × 53,6 cm

Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 56-56,8 × 38-38 × 47 cm

Нето тежина на апаратот: 21 kg

Бруто тежина на апаратот: 23,5 kg

Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 1 W

Приклучна моќ: 1.450 W

Осигурувач: 6 A

Код: 470736

EAN Код: 3838942001437

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 23.5 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu