Мелница за кафе SMK150E

23 ден

Sold By: WelStore

In stock

Моќност на моторот (max): 150 W

Капацитет на садот за мелење: 60 g

Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник

Нож за ефикасно мелење

Нож за ситно мелење

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Внатрешност на садот: Не’рѓосувачки челик

Должина на приклучен кабел: 0,7 m

Димензии (ШxВxД): 8,5 × 21,5 × 10,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 10,6 × 10,6 × 19 cm

Нето тежина на апаратот: 0,8 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,9 kg

Приклучна моќ: 150 W

Код: 673862

EAN Код: 3838782069109

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 0.9 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu