Лепач на кеси VS120W

65 ден

Sold By: WelStore

In stock

Лепење

Вакумирање

Електронско управување

Тајмер

Бела

Прегледен ЛЕД дисплеј

Контролна сијаличка

Компактна големина

10 кеси во прилог

Број на кеси во пакувањето: 10

Додаток за сад за вакумирање

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Куќиште: Пластично

Должина на приклучниот кабел: 300 mm

Извлекување на воздух: 9 L/min

Максимална моќ на вакумирање: 750 mbar

Моќност: 120 W

Димензии (ШxВxД): 38 × 5,9 × 15,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 38,5 × 21 × 7,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,8 kg

Приклучна моќ: 120 W

Код: 664340

EAN Код: 3838782060854

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 1.8 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu