Кујнски робот SBR1000BE

139 ден

Sold By: WelStore

In stock

Моќност на моторот (max): 1.100 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Лесно чистење

Двојно сечило

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Регулација на брзината

Капацитет на садот за мешање и месење: 1,5 l

Капацитет на садот за сечкање: 2,4 l

Волумен на садот: 1,5 l

Соковник

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Должина на приклучен кабел: 0,9 m

Димензии (ШxВxД): 26,5 × 29 × 43 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 54,5 × 28 × 41,5 cm

Нето тежина на апаратот: 5,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 8,1 kg

Приклучна моќ: 960 W

Код: 512145

EAN Код: 3838942065781

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 8 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu