Кујнска вага KT10ORA

29 ден

Sold By: WelStore

Кујнска вага

Електронска

Стаклена површина на вагата

Модерен дизајн

Мерни единици: g, kg, LB, OZ

Максимална дозволена тежина: 10 kg

Прецизно мерење

Функција Тара

Моментален приказ на тежината на дисплејот

Калено стакло

Лесно чистење

Едноставно управување на допир

Прегледен ЛЕД дисплеј

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Боја: Црна/Бела

Батерии: 3 X AAA

Димензии (ШxВxД): 17 × 2 × 21,8 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 22 × 4,3 × 27 cm

Нето тежина на апаратот: 0,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 1 kg

Код: 673811

EAN Код: 3838782069604

Clear

Compare
SKU: N/A Category: Tag:
Report Abuse

Additional information

Weight N/A
color

Black, White

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu