Кујнска вага KT05LBW

27 ден

Sold By: WelStore

In stock

Кујнска вага

Електронска

Стаклена површина на вагата

Модерен дизајн

Мерни единици: g, ML

Прецизно мерење

Функција Тара

Моментален приказ на тежината на дисплејот

Калено стакло

Лесно чистење

Едноставно управување на допир

Прегледен ЛЕД дисплеј

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Боја: Бела боја

Батерии: 2 X AAA

Димензии (ШxВxД): 16 × 21 × 1,9 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 19,4 × 24,6 × 3,1 cm

Нето тежина на апаратот: 0,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,6 kg

Код: 731714

EAN Код: 3838782149306

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 0.6 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu