Електрична скара TG2514B

3,490 ден

Sold By: WelStore

In stock

Алуминиум

Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати

Рамна плоча за печење

Еднострани плочи што се вадат

Конвенционален грејач

XXL

Температурни нивоа: 5

Отворена скара

Индикатор за температура

Регулирање на температурата

Црвен индикатор за работа

Едноставно печење

Гумени ногарки за стабилност

Одводен канал за истекување на маслото

Рачка за носење

Сигурносно затварање

Ладни рачки

Моќност на грејачот: 1.400 W

Куќиште: Пластика + метал

Ширина на зоната за печење: 37 cm

Длабочина на зоната за печење: 27 cm

Димензии (ШxВxД): 53,5 × 7,4 × 28,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 54,8 × 9,6 × 32,5 cm

Нето тежина на апаратот: 3,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 3,9 kg

Приклучна моќ: 1.400 W

Код: 564027

EAN Код: 3838942131547

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 3.9 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu