Вертикален замрзнувач F6245W

383 ден

Sold By: WelStore

In stock

Енергетска класа: А

Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата

Врата: Метална врата

Климатска класа: SN, N, ST, T

Прилагодливи ногарки: 2

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 238 / 208 l

Издржливост при прекин на електрична енергија: 20 h

Механичко управување

Рачно одмрзнување

Аларм за отворена врата

Звучен и светлосен сигнал за превисока температура во замрзнувачот

Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)

Осветлување на замрзнувачот: Стандардно – на врата

Дел за складирање: 4 корпи

Простор за замрзнување: 2 врати

Број на акумулатори за ладење: 2

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,91 kWh

Бучност: 42 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 60 × 143,5 × 62,5 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 150,5 × 71 cm

Нето тежина на апаратот: 55 kg

Бруто тежина на апаратот: 57,5 kg

Приклучна моќ: 110 W

Осигурувач: 10 A

Код: 363654

EAN Код: 3838942768026

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 58 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu