Вграден аспиратор за под елементWHU629ES/S

69 ден

Sold By: WelStore

Аспиратор за под елемент

Издувно и проточно

Енергетска класа: B

Материјал на куќиште/декоративен оџак: Алуминиум и стакло

Боја на куќиште/декоративен оџак: Бела

Енергетска класа на осветлувањето: B

Енергетска класа на филтерот за маснотии: C

Енергетска класа на проток на воздух: E

Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 200 m³/h

Максимален проток на воздух при проточно функционирање: 60 m³/h

Пречник на одводното црево: 12 cm

Максимален проток на воздух при издувно функционирање, степен 1: 108 m³/h

Максимален проток на воздух при издувно функционирање, степен 2: 159 m³/h

Максимален проток на воздух при издувно функционирање, степен 3: 200 m³/h

Механичко управување

Број на степени на вентилаторот: 3

Копче за уклучување/исклучување на светлото

Осветлување: 1

Моќност на осветлување: 4 W

Филтер за маснотии: Синтетички филтер за маснотии (не се мие)

Јаглен филтер: 784407

Број на филтри: 1

Филтер за маснотии кој се мие

Број на мотори: 1

Максимална бучавост: 64 dB(A)re1pW

Висина: 125 mm

Годишна потрошувачка на енергија: 29,1 kWh

Димензии (ШxВxД): 59,6 × 12,5 × 46,8 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64,6 × 17,8 × 52,4 cm

Нето тежина на апаратот: 4,8 kg

Бруто тежина на апаратот: 5,49 kg

Приклучна моќ: 49 W

Осигурувач: 10 A

Код: 733030

EAN Код: 3838782171550

Clear

Compare
SKU: N/A Category: Tag:
Report Abuse

Additional information

Weight N/A
color

Gray, White

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu