Бокал за греење вода K17BK

31 ден

Sold By: WelStore

In stock

Големина на садот: 1,7 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

Аналоген термостат

Вклучување со притискање на копче

Портокалова

Strix Термостат

Копче за отварање на капакот

Филтер против бигор кој се отстранува

Индикатор за нивото на водата

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Основа

Заштита од прегревање

Сигурносен систем

Заклучување на капакот

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Црна

Должина на приклучен кабел: 0,7 m

Димензии (ШxВxД): 21,2 × 24 × 15 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 18,8 × 25,6 × 18,8 cm

Нето тежина на апаратот: 0,9 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,3 kg

Приклучна моќ: 2.200 W

Код: 685815

EAN Код: 3838782089725

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 1.3 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu