Бокал за греење вода K15ORA

69 ден

Sold By: WelStore

Големина на садот: 1,5 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

Двојно дно

Strix термостат

Бела

Копче за отварање на капакот

Индикатор за нивото на водата

Простор за сместување на кабелот

Заштита од прегревање

Боја: Црна/Бела

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 24,5 × 24 × 16 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 23,4 × 23,4 × 21,4 cm

Нето тежина на апаратот: 1,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,8 kg

Приклучна моќ: 2.400 W

Код: 673832

EAN Код: 3838782129650

Clear

Compare
SKU: N/A Category: Tag:
Report Abuse

Additional information

Weight N/A
color

Black, White

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu