Блендер BSM600CLW

42 ден

Sold By: WelStore

In stock

Моќност на моторот (max): 250 W

AC мотор за сигурно работење

Тивка работа (SilentPower)

Материјал на ножот: Квалитетен нож од не’рѓосувачки челик

Лесно чистење

Ефикасно четиристрано сечило

Сад за носење

Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник

Едноставно отстранување на сечилот за безбедност и лесно чистење

Дополнителен сад

Волумен на садот: 0,6 l

Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење

Отворање на капакот

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Долготраен пластичен сад за мешање

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Димензии (ШxВxД): 13 × 40 × 14 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 24 × 25 × 16,5 cm

Нето тежина на апаратот: 1,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg

Приклучна моќ: 250 W

Код: 734920

EAN Код: 3838782344558

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 1.7 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu