Блендер B800ORA

90 ден

Sold By: WelStore

Моќност на моторот (max): 800 W

Лесно чистење

Оn/Off копче

Број на брзини за лесно ракување: 3

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Волумен на садот: 1,5 l

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Сад за мерење кој овозможува едноставно следење на рецептите

Отворање на капакот

Гумени ногарки за стабилност

Долготраен пластичен сад за мешање

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Куќиште: Пластично

Боја: Црна/Бела

Должина на приклучен кабел: 0,9 m

Димензии (ШxВxД): 21 × 41,5 × 14 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 23 × 36,9 × 19 cm

Нето тежина на апаратот: 2,4 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,9 kg

Приклучна моќ: 800 W

Код: 673816

EAN Код: 3838782129575

Clear

Compare
SKU: N/A Category: Tag:
Report Abuse

Additional information

Weight N/A
color

Black, White

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu