Блендер B501LBW

50 ден

Sold By: WelStore

In stock

Моќност на моторот (max): 500 W

AC мотор за сигурно работење

Тивка работа (SilentPower)

Лесно чистење

Ефикасно четиристрано сечило

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 2

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Едноставно отстранување на сечилот за безбедност и лесно чистење

Волумен на садот: 1,5 l

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Сад за мерење кој овозможува едноставно следење на рецептите

Отворање на капакот

Складирање на кабелот

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Долготраен пластичен сад за мешање

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Црна

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 18,5 × 41,5 × 17,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 19,3 × 44 × 19,3 cm

Нето тежина на апаратот: 2,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 2,6 kg

Приклучна моќ: 500 W

Код: 734628

EAN Код: 3838782334498

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 2.6 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu