Батериски дувач за гуми 20V

79 ден

Sold By: WelStore

In stock

Код: TACLI2002

НАПОН: 20v
Макс.ПРИТИСОК: 11 бара
LED сијалица
Дигитален дисплеј
Автоматски сопира на
ПРИТИСОКот кој ке го внесете
Работи со струја од колата или со 20v
Батерија (батерија и полнач не се вклучени во цената)
Приклучоци за пумпање топка – гуми и за воздушни
душеци
Пакувана во кутија

Compare Report Abuse

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu