батериска брусилка

42 ден

Sold By: WelStore

In stock

Код: TAGLI1153
напон:20V
вртежи без терет:8500/min
диаметар на диск:115mm
навој:M14
батерија и полнач не се вклучени

Compare Report Abuse

Main Menu