Апарат за сушење храна FDK24DW

59 ден

Sold By: WelStore

In stock

Кружни

Прилагодување на садовите по висина

Број на садови за сушење: 5

Едноставна замена на садовите

Рамномерно сушење на сите нивоа

Задржување на витамините и минералите

Електронско управување

Минимално време: 0,5 h

Максимално време: 19,5 h

Минимална температура: 35 ˚C

Максимална температура: 70 ˚C

Прегледен ЛЕД дисплеј

Гумени ногарки за стабилност

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Куќиште: Пластика + метал

Моќност на грејачот: 380 W

Дијаметар на садот: 310 mm

Должина на приклучен кабел: 1,1 m

Димензии (ШxВxД): 31 × 31 × 31 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 31,5 × 32 × 31,5 cm

Нето тежина на апаратот: 2,8 kg

Бруто тежина на апаратот: 3,9 kg

Приклучна моќ: 380 W

Код: 423353

EAN Код: 3838942927034

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 3.9 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu