Апарат за мелење на месо MG1800SJW

122 ден

Sold By: WelStore

In stock

Моќност на моторот (max): 1.800 W

Капацитет на мелење: 2,2 kg/min

Лесно чистење

Метално куќиште

Управување: Механичко

On/Off Копче

Реверзибилна функција

Додатоци за мелење месо: 2

Додатоци за подготовка на сок, колбаси и колачи: 1

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Должина на приклучен кабел: 1,3 m

Димензии (ШxВxД): 30,6 × 29 × 20 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 42,6 × 32,6 × 26 cm

Нето тежина на апаратот: 4,2 kg

Бруто тежина на апаратот: 6,5 kg

Приклучна моќ: 500 W

Код: 513714

EAN Код: 3838942069642

Compare Report Abuse

Additional information

Weight 6.5 kg

Seller Information

  • Store Name: WelStore
  • Seller: WelStore
  • No ratings found yet!

Product Enquiry

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy

Main Menu